Vi som jobbar här

Nicklas Jonsson

Storkundsäljare/Private Label

nicklas@wiges.se

+46 (0)70 237 18 35

Adam Lillvik

Säljare - Stockholm, Mäldardalen & Norrland

adam@wiges.se

+46 (0)703 89 94 02

Jens Öresjö

Annette Björkqvist

Säljare - sydöstra Sverige

annette.bjorkqvist@wiges.se

+46 (0)702 67 69 82

Tobias Ekdahl

Michael Andrén

Säljare - Östergötland och sydvästra Sverige

michael.andren@wiges.se

+46 (0)708 20 82 06

Thomas Habacke

Michael Nilsson

Per-Gunnar Kloutschek

Produktutvecklare

pg@wiges.se

+46 (0)70 583 50 43

Parya Shabar

Designer - sockar & underkläder

parya@wiges.se

Ling Andreasson

Designer - barn, dam & herr

ling@wiges.se

Anette Lundqvist

Inköpsassistent - barn/baby

anette@wiges.se

Jessica Olausson

Inköpare - underkläder

jessica@wiges.se

Martina Johansson

Inköpare - sockar

martina@wiges.se

Marie Ekdahl

Inköpare - accessoarer
Inköpsassistent - underkläder

marie@wiges.se

David Svensson

Johanna Thorson

Harri Hyytiäinen

Private Label - Finland

harri.h@wiges.se

+35 8400 62 42 34

Mikael Forsström

Tarja Kollani

Säljare katalog - Finland

tarja.kollani@wiges.fi

+35 840 778 11 32

Susanna Hyytiäinen

Säljare Medical - Finland

info@hauskattukisukat.fi

+35 40 596 3088

Footer Svenska