Vi som jobbar här

Nicklas Jonsson

Storkundsäljare/Private Label

nicklas@wiges.se

+46 (0)70 237 18 35

Adam Lillvik

Säljare - Stockholm, Mäldardalen & Norrland

adam@wiges.se

+46 (0)703 89 94 02

Jens Öresjö

Annette Björkqvist

Säljare - sydöstra Sverige

annette.bjorkqvist@wiges.se

+46 (0)702 67 69 82

Tobias Ekdahl

Michael Andrén

Säljare- Östergötland och sydvästra Sverige

michael.andren@wiges.se

+46 (0)708 20 82 06

Thomas Habacke

Michael Nilsson

Mikael Forsström

Tarja Kollani

Per-Gunnar Kloutscheck

Produktutvecklare

pg@wiges.se

+46 (0)70 583 50 43

Jasminka Bach

Malin Gustafsson

Inköpsassistent & kvalitetsansvarig

malin@wiges.se

Parya Shabar

Designer - sockar & underkläder

parya@wiges.se

Ling Andreasson

Designer - barn, dam & herr

ling@wiges.se

Anette Lundqvist

Inköpare - barn

anette@wiges.se

Jessica Olausson

Inköpare - accessoarer, dam & herr

jessica@wiges.se

Martina Johansson

Inköpare - underkläder

martina@wiges.se

Marie Ekdahl

Inköpsassistent - underkläder

marie@wiges.se

David Svensson

Johanna Thorson

Footer Svenska