Vi som jobbar här

Nicklas Jonsson

Storkundsäljare/Private Label

nicklas.jonsson@wiges.se

+46 (0)70 237 18 35

Annette Björkqvist

Säljare - sydöstra Sverige

annette.bjorkqvist@wiges.se

+46 (0)702 67 69 82

Tobias Ekdahl

Sandra Lindquist

Michael Andrén

Säljare - Östergötland och sydvästra Sverige

michael.andren@wiges.se

+46 (0)708 20 82 06

Thomas Habacke

Michael Nilsson

Per-Gunnar Kloutschek

Produktutvecklare
Inköpschef

per.gunnar.kloutschek@wiges.se

+46 (0)70 583 50 43

Parya Shabar

Designer - sockar & underkläder

parya.shabar@wiges.se

Ling Andreasson

Designer - barn, dam & herr

ling.andreasson@wiges.se

Anette Lundqvist

Inköpare - barn/baby och dam/herr

anette.lundqvist@wiges.se

Jessica Olausson

Inköpare - underkläder

jessica.olausson@wiges.se

Josefine Hjälm

Marie Ekdahl

David Svensson

Johanna Thorson

Harri Hyytiäinen

Mikael Forsström

Tarja Kollani

Säljare katalog - Finland

tarja.kollani@wiges.fi

+35 840 778 11 32

Footer Svenska